KONST / Litografier / Färglitografi 14555163
nr 1455 5163
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 204/345, "viken". Färglitografi, bildmått: 25x41cm, yttermått inklusive ram: 45x58cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:15:11
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin